job-3338103_960_720

Te ir Darbs!

Saistībā ar uzņēmuma darba apjoma palielināšos, aicinām pievienoties mūsu kolektīvam bilancspējīgu grāmatvedi.

Mūsu prasības:
Augstākā vai vidējā speciālā izglītība specialitātē;
Zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā;
Labas datorzināšanas (MS Office, grāmatvedības programmas);
Vismaz 3 gadu pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā;
Precizitāte darbu izpildē, centīgums un augsta atbildības sajūta;
Vēlme augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;

Angļu valodas zināšanas vismaz labā sarunvalodas līmenī un laba grāmatvedības programmas Tildes Jumis pārzināšana;
Ja, Jūs pārziniet gan grāmatvedības programmu Tildes Jumis, gan Horizon, to uzskatīsim par priekšrocību;

Tavi pienākumi būs:
Pilna finanšu grāmatvedības cikla veikšana vairākiem maziem un vidējiem uzņēmumiem vienlaicīgi, (kvalitatīva grāmatvedības uzskaite atbilstoši likumdošanas un normatīvo aktu prasībām);
Ikmēneša grāmatvedības atskaišu un finanšu pārskatu sagatavošana un iesniegšana valsts institūcijām;
Gada pārskatu sastādīšana klientiem;
Apkalpošanā uzticēto klientu uzņēmumu darbības rādītāju analizēšana, konsultēšana finanšu jautājumos;
Kontaktēšanās ar apkalpojamo klientu uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem.

Mēs piedāvājam:
Intensīvu un dinamisku darbu stabilā un perspektīvā uzņēmumā;
Kvalifikācijai atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu no 2150 EUR  pirms nodokļu nomaksas;

Medicīnisko apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
Draudzīgu un atsaucīgu darba kolektīvu;
Interesantus korporatīvos pasākumus ar kolēģiem;
Motivējošu papildus labumu sistēmu;
Iespēju paplašināt profesionālās zināšanas, profesionāli augt līdz ar uzņēmumu.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu un CV ar norādi „grāmatvede/-is” uz e-pastu [email protected]  līdz 15.11.2022. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz 2. Atlases kārtu – darba interviju un praktisko zināšanu pārbaudi.

Comments are closed.