InvestorsSIA_pexels-photo-7567438

Finanšu direktora ārpakalpojums CFO

Mūsu profesionāļu komanda ir pieredzējusi ne tikai finanšu grāmavedības kārtošanā, bet arī finanšu pārskatu sagatavošanā izmantojot normatīvajos aktos atļautos likumīgos paņēmienus, lai tie sniegtu maksimāli objektīvu priekšstatu par Jūsu uzņēmuma finanšu stāvokli, lai Jūs bez papildu jautājumiem no ārējiem finanšu devējiem spētu piesaistīt papildus finanšu resursus. Saprotat, ka nepieciešams plašāks redzējums par Jūsu uzņēmuma grāmatvedību, finanšu pārskatiem un finanšu plūsmu!? Mēs varam palīdzēt, jo mūsu pieredze rāda, ka darbojoties ārpakalpojumu uzņēmumā mūsu komandas redzesloks un risināmie finanšu jautājumi ir ar daudz plašāku redzes loku, kā ikdienas iekšējam grāmatvedim! Kā arī mūsu vadītājs ir pieredzējis sertificēts auditors. Mūsu komanda atrasīs Jums konkrētajā situācijā iespējamo labāko risinājumu.

Kam VISLABĀK noderēs pakalpojums

Jūs varat būt jaunā biznesa uzsācējs, uzņēmuma finanšu direktors, īpašnieks - mēs palīdzēsim Jums sakārtot jūsu attiecības ar VID un atvieglot rēķinu apmaksu

BIZNESA UZSĀCĒJIEM

Nodibinot uzņēmumu palīdzēsim sakārtot attiecības ar VID un citiem dienestiem un darīsim visu, lai Jūs varētu izvairīties no iesācēju parastajām kļūmēm tādējādi mazinot risku veikt kaut ko nepareizi, un pēc tam labot pieļautās kļūdas - samaksājot par to dārgāk, nekā tas izmaksā uzreiz izdarot visu pareizi. Piemēram, pārbaudīsim Jūsu sadarbības partneru uzticamību, brīdināsim kad jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā.

1.svg

FINANŠU DIREKTORIEM

Jums lieti noderēs mūsu pieredze darbā ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Ja, Jūsu uzņēmuma dalībnieki pieņems lēmumu par sadarbību ar mums, nododot ikmēneša grāmatvedības jautājumus profesionāļu rokās, Jums atliks vairāk laika kompānijas finanšu analīzei un plānošanai, investīciju programmu izstrādei un citām svarīgām lietām, bez kā mūsdienu dinamiskajos apstākļos nevar iztikt neviens uzņēmums.

2.svg

STABILU UZŅĒMUMU ĪPAŠNIEKIEM

Ieejot ikdienas rutīnā, bieži vien var nepamanīt aktuālās iespējas nodokļu sloga samazināšanai, nereti nākas saskarties ar rutīnu, kas iezagusies Jūsu uzņēmuma iekšējā grāmatvedībā, vai arī nav saprotams, kas ir izraisījis to, ka grāmatvedības darbiniekiem ir škietami ļoti daudz brīva laika. Ļoti iespējams, Jūsu peļņa būtu daudzkārt lielāka, ja vien… (Par to esam pārliecinājušies bieži vien.)

3.svg

UZŅĒMUMU PIRCĒJIEM

Jūs esat investors, kas vēlas iegādāties uzņēmumu, bet iepriekš vēlas noskaidrot tā reālo finansiālo stāvokli un izvērtēt nākotnes riskus, ar ko varētu saskarties pēc uzņēmuma iegādes. Šo risku izvērtēšanai sniegsim kompleksu pieeju ietverot finanšu, nodokļu un juridiskos riskus

4.svg

Biežākie JAUTĀJUMI

Izmisumam nav pamata. Vēršoties pie mums, mūsu īpašnieks un vadītājs, balstoties uz savu ilggadīgo pieredzi auditā un grāmatvedībā, sadarbībā ar pārējiem komandas locekļiem sniegs Jums plašāku redzējumu saistībā ar Jūsu konkrēto situāciju un normatīvo aktu ietvaros radīsim objektīvu risinājumu Jūsu konkrētai problēmai.

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu
grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī
2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!

Citi PAKALPOJUMI,

kas varētu jūs ieinteresēt.

demo-attachment-82-033-deadline

Pirmsiegādes izpēte

Mūsu profesionāļu komanda, kā pilna servisa pieredzējis ārpakalpojumu grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs var palīdzēt!

demo-attachment-86-009-computer

Grāmatvedības uzskaite

Profesionāla grāmatvežu komanda ar ilggadīgu pieredzi finanšu grāmatvedības kārtošanā ikdienas un arī neordinātās situācijās visdažādākajās nozarēs

demo-attachment-82-033-deadline

Algu un nodokļu aprēķins

Algu jautājums bieži ir sensitīvs un konfidenciāls, tāpēc daudzi uzņēmumi vadoties no šiem aspektiem izvēlas algu aprēķinus uzticēt mums.

Mūsu KLIENTI

Šie ir klienti, kas mums jau šobrīd uzticas. Arī mēs saviem klientiem sakām lielu paldies par sadarbību! Mums ir liels prieks saņemt pozitīvas atsauksmes un pateicību par mūsu savstarpējo sadarbību. Izmēģiniet sadarbību ar mums un ļoti iespējams, ka arī jūsu uzņēmuma logo nonāks starp mūsu labākajiem klientiem

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu
grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī
2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!