InvestorsSIA_pexels-photo-6801649

Grāmatvedības uzskaites vešana, atskaišu un gada pārskatu sagatavošana

Profesionāla grāmatvežu komanda ar ilggadīgu pieredzi finanšu grāmatvedības kārtošanā ikdienas un arī neordinātās situācijās visdažādākajās nozarēs (pakalpojumu sniegšanā, tirdzniecībā, celtniecībā, medicīnā, loģistikā, namu apsaimniekošanā, sabiedriskajā ēdināšanā, ražošanā, marketingā, transporta pakalpojumos, juridiskajos pakalpojumos un daudzās citās nozarēs), pēc vienošanās ar klientu veiks pilna servisa finanšu grāmatvedības uzskaiti izmantojot licencētas grāmatvedības uzskaites datorprogrammas Tildes Jumis un Horizon, kuru efaktīvākai izmantošanai ir pielāgoti dažādi iekšējie IT risinājumi. Esam sekmīgi risinājuši šāda veida neordināras situācijas klientu grāmatvedības uzturēšanā un atjaunošanā: Zuduši dati no grāmatvedības servera tā bojājuma dēļ; Zuduši dati no grāmatvedības servera datorprogrammas neuzmanīga atjauninājuma dēļ; Galvenais grāmatvedis atrodas attaisnotā vai neattaisnotā prombūtnē un citas. Lai nodrošinātu efektīvu attālinātu grāmatvedības kārtošanu, izmantojam IT sistēmas Veridoc un M-Files dokumentu ātrai elektroniskai apstrādei un digitālai arhivēšanai, lai Jums būtu pieeja saviem grāmatvedības uzskaites dokumentiem no jebkuras vietas pasaulē, kas ir svarīgi operatīvu biznesa lēmumu pieņemšanā, ja esat dinamiski un mobīli savās biznesa lietās, kā arī tas ļoti optimizē darba procesu, grāmatvedības uzskaites kārtošanu organizējot attālināti. Mūsu IT atbalsta komanda prot integrēt datus no ārvalstu grāmatvedības programmām.

Kam VISLABĀK noderēs pakalpojums

Jūs varat būt jaunā biznesa uzsācējs, uzņēmuma finanšu direktors, īpašnieks - mēs palīdzēsim Jums sakārtot jūsu attiecības ar VID un atvieglot rēķinu apmaksu

BIZNESA UZSĀCĒJIEM

Nodibinot uzņēmumu palīdzēsim sakārtot attiecības ar VID un citiem dienestiem un darīsim visu, lai Jūs varētu izvairīties no iesācēju parastajām kļūmēm tādējādi mazinot risku veikt kaut ko nepareizi, un pēc tam labot pieļautās kļūdas - samaksājot par to dārgāk, nekā tas izmaksā uzreiz izdarot visu pareizi. Piemēram, pārbaudīsim Jūsu sadarbības partneru uzticamību, brīdināsim kad jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā.

1.svg

FINANŠU DIREKTORIEM

Jums lieti noderēs mūsu pieredze darbā ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Ja, Jūsu uzņēmuma dalībnieki pieņems lēmumu par sadarbību ar mums, nododot ikmēneša grāmatvedības jautājumus profesionāļu rokās, Jums atliks vairāk laika kompānijas finanšu analīzei un plānošanai, investīciju programmu izstrādei un citām svarīgām lietām, bez kā mūsdienu dinamiskajos apstākļos nevar iztikt neviens uzņēmums.

2.svg

STABILU UZŅĒMUMU ĪPAŠNIEKIEM

Ieejot ikdienas rutīnā, bieži vien var nepamanīt aktuālās iespējas nodokļu sloga samazināšanai, nereti nākas saskarties ar rutīnu, kas iezagusies Jūsu uzņēmuma iekšējā grāmatvedībā, vai arī nav saprotams, kas ir izraisījis to, ka grāmatvedības darbiniekiem ir škietami ļoti daudz brīva laika. Ļoti iespējams, Jūsu peļņa būtu daudzkārt lielāka, ja vien… (Par to esam pārliecinājušies bieži vien.)

3.svg

UZŅĒMUMU PIRCĒJIEM

Jūs esat investors, kas vēlas iegādāties uzņēmumu, bet iepriekš vēlas noskaidrot tā reālo finansiālo stāvokli un izvērtēt nākotnes riskus, ar ko varētu saskarties pēc uzņēmuma iegādes. Šo risku izvērtēšanai sniegsim kompleksu pieeju ietverot finanšu, nodokļu un juridiskos riskus

4.svg

Biežākie JAUTĀJUMI

Pakalpojumu nodrošina savas jomas profesionāļui komanda, kurai ir gan atbilstoša profesionālā izglītība gan ilga prakse nozarē.

Mēs birojā esam vairāki speciālisti, pilnīgi noteikti pirms pakalpojuma uzsākšanas Jums būs iespēja nodibināt kontaktu ar mūsu darbinieku, bet ja pakalpojumu sniegšanas laikā tomēr būs kāda cilvēcīga problēma, tad pastāv iespēja arī veikt iekšējo darbinieku rotāciju.

Mūsu profesionālie pakalpojumi ir apdrošināti atbilstoši LR normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai.

Jā, mēs esam saņēmuši licenci grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanai un par to var pārliecināties Valsts ieņēmumu dienesta publiskajos reģistros

Mums ir dārga mūsu reputācija, tāpēc ja būs veikti visi norēķini par saņemtajiem pakalpojumiem atbilstoši savstarpēji noslētajam sadarbības līgumam, grāmatvedības datu bāze tiks elektroniskā formā tiks nodota klientam

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī 2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!

Citi PAKALPOJUMI,

kas varētu jūs ieinteresēt.

demo-attachment-82-033-deadline

Algu un nodokļu aprēķins

Algu jautājums bieži ir sensitīvs un konfidenciāls, tāpēc daudzi uzņēmumi vadoties no šiem aspektiem izvēlas algu aprēķinus uzticēt mums.

demo-attachment-86-009-computer

Finanšu analīze

Mūsu speciālistu komanda radīs Jums atbildi uz šiem jautājumiem vai citiem tamlīdzīgiem jautājumiem un ieteiks labākos iespējamos risinājumus, kā restrukturizēt Jūsu uzņēmuma saimniecisko darbību, lai finanšu atskaitēs uzrādītie rādītāji uzlabotos.

demo-attachment-84-035-idea

Vadības grāmatvedība

Jebkuram uzņēmumam savā saimnieciskajā darbībā pienāk brīdis, kad tā īpašniekiem un vadībai, lai operatīvi pieņemtu saimnieciskos lēmumus nepieciešams saprast, ar kādu atdevi uzņēmums strādā?

Mūsu KLIENTI

Šie ir klienti, kas mums jau šobrīd uzticas. Arī mēs saviem klientiem sakām lielu paldies par sadarbību! Mums ir liels prieks saņemt pozitīvas atsauksmes un pateicību par mūsu savstarpējo sadarbību. Izmēģiniet sadarbību ar mums un ļoti iespējams, ka arī jūsu uzņēmuma logo nonāks starp mūsu labākajiem klientiem

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī 2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!