pupu-maiss-logo-cropped

Zigurds Sakovičs

Mīksto mēbeļu – sēžammaisu ražotājs

SIA “BIG RED” sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau vairāk, kā četrus gadus. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi ir viegla un saprotama, atbildes uz mums neskaidriem jautājumiem vienmēr korekti tiek sniegtas precīzi, izsmeļoši un laikā. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs!

lasīt vairāk

Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem cilvēkiem.Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība. Varam ieteikt SIA “Investors”, kā labu sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā!

paslēpt

ezitis-logot-circle

Ronalds Undzēns

Kafejnīca Ēzītis miglā

SIA “Cuba Libre”, pārstāvot daļu no kafejnīcu tīkla “Ezītis miglā” uzsāka sadarbību ar SIA “Investors” grāmatvedības apkalpošanā 2020.gadā, tieši Covid 19 pandēmijas sākuma posmā, kas bija kritisks brīdis ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju uzņēmumiem. Sadarbību uzsākām, pēc laba sadarbības partnera personiskas rekomendācijas, ka SIA “Investors” ir savas jomas profesionāļu komanda.

lasīt vairāk

Laika gaitā pārliecinājāmies un sapratām, ka esam ieguvēji sadarbībā ar Māri Bierni un viņa grāmatvežu komandu, ne tikai ikdienas jautājumu operatīvā un kvalitatīvā risināšanā, bet arī dažādu Covid 19 pandēmijas krīzes jautājumu risināšanā tai attīstoties, kad bija nepieciešams krasi reorganizēt uzņēmuma darbu – pielāgojoties jaunajiem apstākļiem. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības ilgtermiņā.Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus, profesionālus un pretimnākošus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem un zinošiem cilvēkiem!

paslēpt

telemarket-logo-circle

Gatis Krūklītis

Zvanu centri

SIA “Telemerket” sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau vairāk, kā trīs gadus. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi ir viegla un saprotama, atskaites tiek sagatavotas, kā arī atbildes uz mums neskaidriem jautājumiem vienmēr korekti tiek sniegtas precīzi, izsmeļoši un laikā, kas mums ir īpaši svarīgi, jo esam ārzemju grupas uzņēmums.

lasīt vairāk

Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem cilvēkiem. Mums ir izveidojusies sekmīga un responsīva sadarbība. Varam ieteikt SIA “Investors”, kā labu sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā! Noteikti būsiet ieguvēji!

paslēpt

paras-logo-rounded

Jānis Launieks

Būvniecības uzņēmums

SIA “Paras” sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau vairāk, kā piecus gadus. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi ir operatīva, viegla un saprotama. Esam auditējama sabiedrība un mūsu grāmatveži vienmēr ir sagatavojuši un sekmīgi  aizstāvējuši mūsu gada pārskatus zvērinātu revidentu auditu laikā, kuri ir bijuši vairāki.

lasīt vairāk

SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar savas jomas profesionāļiem!  Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība. Varam ieteikt SIA “Investors”, kā labu ilgtermiņa sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā!

paslēpt

revo-logo-rounded

Māris Lapiņš

Būvniecības uzņēmums

SIA “REVOHAUS” uzsāka sadarbību grāmatvedības apkalpošanā ar 2021.gada janvāri. Sadarbību uzsākām, meklējot speciālistus ar dziļāku izpratni un iedziļināšanos grāmatvedības uzskaitē un uzņēmuma finansēs. Iepriekš ar ārpakalpojumu grāmatvedību strādājuši nebijām. Mūs interesēja kvalitāte un savstarpēja sadarbība pēc dialoga principa, ko pēc sadarbības uzsākšanas arī atradām!

lasīt vairāk

Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus savā jomā!

paslēpt

viking-crane-logo-circled

Ints Krievkalns

Liela augstuma celtņu nodrošināšanas uzņēmums

SIA “Viking Cranes” uzsāka sadarbību grāmatvedības apkalpošanā līdz ar tās dibināšanas brīdi un savā nozarē ir strauji augošs uzņēmums. Sadarbību uzsākām, pēc labas paziņas rekomendācijas personīgas rekomendācijas - konkrēti iesakot kā profesionāli SIA “Investors” vadītāju Māri Bierni un viņa komandu. Iepriekš ar ārpakalpojumu grāmatvedību strādājuši nebijām.

lasīt vairāk

Mūs interesēja kvalitāte un savstarpēja sadarbība pēc dialoga principa, jo esam speciālisti savā jomā, bet ne grāmatvedībā, ko pēc sadarbības uzsākšanas arī atradām! Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem cilvēkiem!

paslēpt

rubitron-logo-circled

Marks Jaunzems

Bitumena ražošanas uzņēmums

SIA “Rubitron Baltics” uzsāka sadarbību grāmatvedības apkalpošanā pirms vairāk, kā diviem gadiem. Sadarbību uzsākām, pēc investīciju piesaistes fonda rekomendācijas. Iepriekš ar ārpakalpojumu grāmatvedību strādājuši nebijām. Mūs interesēja kvalitāte un savstarpēja sadarbība arī sarežģītās situācijās, ko pēc sadarbības uzsākšanas arī atradām! Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties un augt kopā ar profesionāliem sadarbības partneriem! 

glabsim-logo-circled

Roberts Fūrmanis

Pirmās palīdzības apmācības

SIA “glabsim.lv” uzsāka sadarbību grāmatvedības apkalpošanā ar 2021.gada sākumu. Sadarbību uzsākām, pēc labas paziņas rekomendācijas personīgas rekomendācijas - konkrēti iesakot kā profesionāli SIA “Investors” vadītāju Māri Bierni un viņa komandu. Iepriekš ar ārpakalpojumu grāmatvedību strādājuši nebijām. Mūs interesēja kvalitāte un savstarpēja sadarbība pēc dialoga principa, ko pēc sadarbības uzsākšanas arī atradām! Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības.

lasīt vairāk

Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem cilvēkiem!

paslēpt

osiris-logo-circled

Normunds Matutis

Ikoniskā kafejnīca Osiris

Restorāns – kafejnīca  “Osiris” uzsāka sadarbību ar SIA “Investors” grāmatvedības apkalpošanā  pirms aptuveni 10 gadiem, nezinot kāda būs un kā izvērtīsies sadarbība. Laika gaitā pārliecinājāmies un sapratām, ka esam ieguvēji sadarbībā ar Māri Bierni un viņa grāmatvežu komandu, ne tikai ikdienas jautājumu operatīvā un kvalitatīvā risināšanā, bet arī dažādu Covid 19 pandēmijas krīzes jautājumu risināšanā tai attīstoties, kad bija nepieciešams krasi reorganizēt uzņēmuma darbu – pielāgojoties jaunajiem biznesa  apstākļiem, kā arī nepieciešamajā darba komunikācijā ar VID.

lasīt vairāk

  Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības ilgtermiņā. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus, profesionālus un pretimnākošus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem un zinošiem cilvēkiem!

paslēpt

brd-projekts-logo-circled

Gundars Dilba

Ceļu un tiltu būve, uzturēšana

SIA “BRD Projekts” sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau vairāk, kā četrus gadus. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi ir viegla un saprotama, atbildes uz mums neskaidriem jautājumiem vienmēr korekti tiek sniegtas precīzi, izsmeļoši un laikā, tiek ieteikti optimālākie risinājumi sarežģītās situācijās. Esam auditējama sabiedrība un mūsu grāmatveži vienmēr ir sagatavojuši un aizstāvējuši mūsu gada pārskatus zvērinātu revidentu auditu laikā, kuri ir bijuši vairāki.

lasīt vairāk

Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem cilvēkiem.  Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība. Varam ieteikt SIA “Investors”, kā labu ilgtermiņa sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā!

paslēpt

amurs-logo-rounded

Jurijs Saško

Krūza būvmateriāli internetveikals amurs.lv

SIA “amurs.lv” uzsāka sadarbību grāmatvedības apkalpošanā līdz ar tās dibināšanas brīdi un savā nozarē ir strauji augošs uzņēmums. Sadarbību uzsākām, jo bijām iepriekš profesionāli pārliecinājušies par  SIA “Investors” vadītāju Māri Bierni un viņa komandu citā, joprojām aktīvā, sadarbības projektā. Iepriekš ar ārpakalpojumu grāmatvedību strādājuši nebijām. Mūs interesēja kvalitāte un savstarpēja sadarbība pēc dialoga principa, jo esam speciālisti savā jomā, bet ne grāmatvedībā, ko pēc sadarbības uzsākšanas arī atradām!

lasīt vairāk

Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības, priecājamies, ka grāmatvežu komanda nevainojami tika galā arī ar liela dokumentu apjoma darba uzdevumu. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem cilvēkiem. Mums ir izveidojusies sekmīga sadarbība.

paslēpt

plastics-logo-rounded

Inese Volka

Apdares materiāli un plastika

SIA “Plastics Latvia” sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau vairāk, kā četrus gadus. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi ir viegla un saprotama, atbildes uz mums neskaidriem jautājumiem vienmēr korekti tiek sniegtas precīzi un izsmeļoši, uz tām, nav ilgi jāgaida.  Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus savā sfērā! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem cilvēkiem.  Mums ir izveidojusies sekmīga ilgtermiņa sadarbība. Varam ieteikt SIA “Investors”, kā labu sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā!

attido-logo

Deniss Bočkarjovs

IT pakalpojumi un programmēšana

SIA “Attido” sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau no pašiem dibināšanas pirmsākumiem, kas ir 10 gadu periods. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības ilgtermiņā, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi, kurš mums ilgstoši ir nemainīgs, ir viegla un saprotama, atbildes uz mums neskaidriem jautājumiem vienmēr korekti tiek sniegtas precīzi un laikā, kā arī bez īpašām ierunām iztur “Lielā 4” auditus mūsu gada pārskatiem. 

lasīt vairāk

Vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus savas jomas speciālistus! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem grāmatvežiem.   Varam ieteikt SIA “Investors”, kā ilgtermiņa sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā!

paslēpt

koppers-logo-rounded

Uģis Semjonovs

Koksnes aizsarglīdzekļu tirdzniecība

SIA “Koppers Latvia” – globālais spēlētājs koksnes aizsarglīdzekļu tirgū -  sadarbojas ar SIA “Investors” pilna cikla grāmatvedības apkalpošanā jau no pašiem dibināšanas pirmsākumiem, kas ir vairāk, kā 7  gadu periods. Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu savstarpējās sadarbības ilgtermiņā, priecājamies, ka komunikācija ar grāmatvedības apkalpošanas uzņēmuma pārstāvi, kura mums ilgstoši ir nemainīga, ir viegla un saprotama, mums nepieciešamās konsultācijas saņemam pilnībā un operatīvi. 

lasīt vairāk

Vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus savas jomas speciālistus!

 

Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi nepārtraukti attīstošiem grāmatvežiem.   Varam ieteikt SIA “Investors”, kā ilgtermiņa sadarbības partneri grāmatvedības apkalpošanā – nenožēlosiet!

paslēpt

polyroad-logo-rounded

Jānis Vasips

Ceļu arhitektūra un projektēšana

SIA “Polyroad” uzsāka sadarbību ar SIA “Investors” grāmatvedības apkalpošanā ar 2017.gadā. Sadarbību uzsākām, pēc mūsu iepriekšējās ārpakalpojumu grāmatvedes pievienošanās SIA “Investors” komandai.  Laika gaitā pārliecinājāmies un sapratām, ka esam ieguvēji sadarbībā ar Māri Bierni un viņa grāmatvežu komandu, ne tikai ikdienas jautājumu operatīvā un kvalitatīvā risināšanā, bet arī dažādu ar uzņēmuma attīstību nepieciešamo finanšu konsultāciju saņemšanā.   Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības ilgtermiņā. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus grāmatvedībā un finansēs! Prieks sadarboties ar profesionāliem cilvēkiem!

constra-logo-rounded

Iveta Reča

Ceļu būvmateriālu tirdzniecība

SIA “Constra” uzsāka sadarbību ar SIA “Investors” grāmatvedības apkalpošanā aptuveni 4 gadus atpakaļ. Sadarbību uzsākām, pēc mūsu iepriekšējās ārpakalpojumu grāmatvedes pievienošanās SIA “Investors” komandai. Ejot laikam sapratām, ka esam ieguvēji sadarbībā ar Māri Bierni un viņa grāmatvežu komandu, ne tikai ikdienas jautājumu operatīvā un kvalitatīvā risināšanā, bet arī dažādu ar uzņēmuma saimniecisko darbību nepieciešamo finanšu konsultāciju saņemšanā.   Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības ilgtermiņā. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus savā nozarē! Prieks sadarboties ar profesionāliem un sevi attīstošiem cilvēkiem!

sia investors favicon ikona

Ģirts Puķe

Ceļu, ielu būvdarbu būvuzraudzība

SIA “Ingway” uzsāka sadarbību ar SIA “Investors” grāmatvedības apkalpošanā aptuveni 4 gadus atpakaļ. Sadarbību uzsākām, pēc mūsu iepriekšējās ārpakalpojumu grāmatvedes pievienošanās SIA “Investors” komandai. Sadarbības gaitā sapratām, ka esam ieguvēji sadarbībā ar Māri Bierni un viņa grāmatvežu komandu, ne tikai labā ikdienas grāmatvedības jautājumu risināšanā, bet arī dažādu nepieciešamo finanšu konsultāciju saņemšanā.   Esam guvuši pozitīvus rezultātus no mūsu sadarbības ilgtermiņā. Uzskatām un vērtējam SIA “Investors” grāmatvežu komandu kā zinošus un profesionālus savā nozarē! Prieks sadarboties ar savas Jomas profesionāļiem! Iesakām sadarboties ar SIA “Investors”!