BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jūsu Jautājums šeit

Saprotam, ka Jums ir jāiepazīst mūs, lai spētu uzticēties. Tāpēc arī šis 14 dienu bezmaksas ‘testa brauciens’.

Tikmēr, iespējams, kāds no Jūsu jautājumiem jau ir atbildēts šeit zemāk.

Visi mūsu pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti. Tas nozīmē, ka par savām kļūdām, ja tādas vispār gadītos, mēs atlīdzināsim Jūsu izdevumus pilnībā.

Mūsdienās gandrīz visu ir iespējams paveikt caur internetu un ar kurjeru palīdzību, tāpēc Jūsu uzņēmums var atrasties jebkur un mēs tik un tā spēsim nodrošināt Jums nepieciešamos pakalpojumus. Piemēram, jau pasen mums ir izveidojusies sadarbība ar firmām gan no Ventspils, gan no Daugavpils.

Šis ir savstarpējās uzticēšanās bizness. Vai nu mēs paļaujamies viens uz otru, vai arī nestrādājam kopā. Ja nu kādu iemeslu dēļ mēs Jums vairs nepatiksim, sadarbības līgumu vienmēr varēsiet pārtraukt bez kādām soda sankcijām, vienu mēnesi par to pabrīdinot iepriekš.

Pagaidām Latvijas likumdošana pieprasa veikt grāmatojumu atzīmes uz dokumentu oriģināliem, tāpēc tiem uz kādu brīdi būs jāatrodas pie mums, bet mēs tos Jums atgriezīsim. Savukārt līgumus, ja nepieciešams, var iesniegt kopiju veidā.

Pārbaudes ierasti norisināsies mūsu birojā, jo tur atrodas gan uzņēmuma dokumentu oriģināli, gan mūsu zinošie cilvēki, kas bez lieka stresa atbildēs uz VID uzdotajiem jautājumiem. Vienīgi kases operāciju pārbaudes un noliktavas uzskaites pārbaudes gan būs jāveic pie Jums uz vietas.

Protams, jo visi rēķini tiek ievadīti grāmatvedības programmā, kas ļauj pavisam vienkārši izveidot maksājumu uzdevumus un importēt internetbankās. Jums atliks tikai pārbaudīt un apstiprināt šos maksājumus.

Šis piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, kuri pieteikušies pie mums izmantojot mūsu mājas lapu. Vēl viens izņēmums – ja konstatējam, ka Jūsu uzņēmuma iepriekšējo periodu grāmatvedības uzskaitē ir pieļautas nopietnas kļūdas. Taču arī tādā gadījumā noteikti spēsim vienoties par abpusēji pieņemamiem noteikumiem.

Savam grāmatvedim uzņēmumā ir gan savi plusi, gan mīnusi, tāpēc arī salīdzinoši lieli uzņēmumi izmanto ārpakalpojumus. Reizēm tie mums uztic tikai algu aprēķinus, citreiz – pat visu uzskaiti. Šos pakalpojumus jo īpaši iecienījuši Latvijā esošie ārvalstu kapitāla uzņēmumi

Mūsu 20 gadu pieredze rāda, ka minimālais cenu līmenis ir visai precīzs pakalpojumu sniedzēja kvalitātes rādītājs. Parasti zema cena nozīmē nopietnas problēmas ilgtermiņā, jo šiem grāmatvežiem pietrūkst resursu ne tikai, lai iedziļinātos Jūsu situācijā, bet arī sevis attīstībai un nemainīgas kvalitātes nodrošināšanai. Bet, starp citu, arī mēs piedāvājam ļoti labu cenu gan iesācējiem, gan pavisam nelielām firmām – sākot no 120:- eiro mēnesī.

Pāreju vislabāk janvārī, ļaujot iepriekšējam grāmatvedim pabeigt finanšu gadu, taču to var darīt ar jebkura mēneša 1.datumu. Par to vairāk lūdzam lasīt šeit.

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu
grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī
2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!

Shopping Basket

Noformēt pieteikumu