InvestorsSIA_pexels-photo-830891

Pirmsiegādes izpēte jeb Due diligence

Jūs, kā uzņēmējs esat izlēmis iegādāties uzņēmumu, investēt līdzekļus jaunā uzņēmumā un Jums mazāk pārzināmā uzņēmējdarbības veidā, bet nesaprotiet kādi iespējamie riski Jūs var gaidīt veicot konkrētp investīciju!? Mūsu profesionāļu komanda, kā pilna servisa pieredzējis ārpakalpojumu grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs var palīdzēt! Esam piedalījušies un veiksmīgi realizējuši vairāku uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas procedūras, kurās mūsu objektīvais spriedums ir ļāvis notikt būtiskiem biznesa pirkšanas -pārdošanas darījumiem, stingri ievērojot Jūsu interereses un jautājumus par pasūtījumu par ko pie mums vērsāties lūdzot sniegt šo pakalpojumu! Šis pakalpojums pie mums ir iespējams no visiem nepieciešamajiem aspektiem: finanšu, nodokļu un juridisko risku analīzes prizmas. Mēs nokomplektēsim profesionālu komandu šāda pasūtījuma izpildei atbilsoši Jūsu vēlmēm un uzstādījumiem.

Kam VISLABĀK noderēs pakalpojums

Jūs varat būt jaunā biznesa uzsācējs, uzņēmuma finanšu direktors, īpašnieks - mēs palīdzēsim Jums sakārtot jūsu attiecības ar VID un atvieglot rēķinu apmaksu

BIZNESA UZSĀCĒJIEM

Nodibinot uzņēmumu palīdzēsim sakārtot attiecības ar VID un citiem dienestiem un darīsim visu, lai Jūs varētu izvairīties no iesācēju parastajām kļūmēm tādējādi mazinot risku veikt kaut ko nepareizi, un pēc tam labot pieļautās kļūdas - samaksājot par to dārgāk, nekā tas izmaksā uzreiz izdarot visu pareizi. Piemēram, pārbaudīsim Jūsu sadarbības partneru uzticamību, brīdināsim kad jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā.

1.svg

FINANŠU DIREKTORIEM

Jums lieti noderēs mūsu pieredze darbā ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Ja, Jūsu uzņēmuma dalībnieki pieņems lēmumu par sadarbību ar mums, nododot ikmēneša grāmatvedības jautājumus profesionāļu rokās, Jums atliks vairāk laika kompānijas finanšu analīzei un plānošanai, investīciju programmu izstrādei un citām svarīgām lietām, bez kā mūsdienu dinamiskajos apstākļos nevar iztikt neviens uzņēmums.

2.svg

STABILU UZŅĒMUMU ĪPAŠNIEKIEM

Ieejot ikdienas rutīnā, bieži vien var nepamanīt aktuālās iespējas nodokļu sloga samazināšanai, nereti nākas saskarties ar rutīnu, kas iezagusies Jūsu uzņēmuma iekšējā grāmatvedībā, vai arī nav saprotams, kas ir izraisījis to, ka grāmatvedības darbiniekiem ir škietami ļoti daudz brīva laika. Ļoti iespējams, Jūsu peļņa būtu daudzkārt lielāka, ja vien… (Par to esam pārliecinājušies bieži vien.)

3.svg

UZŅĒMUMU PIRCĒJIEM

Jūs esat investors, kas vēlas iegādāties uzņēmumu, bet iepriekš vēlas noskaidrot tā reālo finansiālo stāvokli un izvērtēt nākotnes riskus, ar ko varētu saskarties pēc uzņēmuma iegādes. Šo risku izvērtēšanai sniegsim kompleksu pieeju ietverot finanšu, nodokļu un juridiskos riskus

4.svg

Biežākie JAUTĀJUMI

Jebkuru investīciju veikšana uzņēmējdarbībā ir risks. Investīcijas tiek veiktas ar mērķi tās pēc iespējas ātrāk atgūt ar mazāku riska pakāpi, tāpēc pirms jebkuras šādas saimnieciskas operācijas ir svarīgi minimizēt iespējamā riska pakāpi.

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu
grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī
2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!

Citi PAKALPOJUMI,

kas varētu jūs ieinteresēt

demo-attachment-215-web-project

Grāmatvedība uzskaite

Profesionāla grāmatvežu komanda ar ilggadīgu pieredzi finanšu grāmatvedības kārtošanā ikdienas un arī neordinātās situācijās visdažādākajās nozarēs

demo-attachment-84-035-idea

Vadības grāmatvedība

Jebkuram uzņēmumam savā saimnieciskajā darbībā pienāk brīdis, kad tā īpašniekiem un vadībai, lai operatīvi pieņemtu saimnieciskos lēmumus nepieciešams saprast, ar kādu atdevi uzņēmums strādā?

demo-attachment-86-009-computer

Finanšu direktora ārpakalpojums CFO

Mūsu profesionāļu komanda ir pieredzējusi ne tikai finanšu grāmavedības kārtošanā, bet arī finanšu pārskatu sagatavošanā izmantojot normatīvajos aktos atļautos likumīgos paņēmienus, lai tie sniegtu maksimāli objektīvu priekšstatu par Jūsu uzņēmuma finanšu stāvokli, lai Jūs bez papildu jautājumiem no ārējiem finanšu devējiem spētu piesaistīt papildus finanšu resursus.

Mūsu KLIENTI

Šie ir klienti, kas mums jau šobrīd uzticas. Arī mēs saviem klientiem sakām lielu paldies par sadarbību! Mums ir liels prieks saņemt pozitīvas atsauksmes un pateicību par mūsu savstarpējo sadarbību. Izmēģiniet sadarbību ar mums un ļoti iespējams, ka arī jūsu uzņēmuma logo nonāks starp mūsu labākajiem klientiem

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu
grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī
2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!