InvestorsSIA_pexels-photo-7054757

Grāmatvedības ekspertīze​

Mūsu darbinieku komanda savas ilggadīgās prakses laikā saskaroties ar jaunpienākošo klientu grāmatvedības reģistriem, kas tiek mums nodoti, pie lietu pārņemšanas slēdzot līgumu par grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu jaunam klientam saskaras ar patieso ainu, kura ne vienmēr uzņēmējam ir skaidra un viņš ir pārliecināts, ka viss ar grāmatvedību patiešām ir kārtībā. Patiesība reizēm ir ļoti skarba, bieži vien uzņēmējs nezina ar ko nodarbojas viņa grāmatvede un kāds ir patiesais grāmatvedības uzskaites stāvoklis. Ja Jums rodas pat mazākās šaubas par Jūsu grāmatvedībā notiekošajiem procesiem, vai pēkšņi konstatējiet neizskaidrojamus nodokļu parādus, kādu laicīgi neapmaksātu rēķinu piegādātājiem, vai piemēram, neizprotiet, kāpēc Jūsu grāmatvede visu laiku Jūtas pārstrādājusies, jautājiet mums un mūsu speciālistu komanda ātri, operatīvi un kvalitatīvi novērtēs Jūsu iekšējās grāmatvedības procesus un kvalitāti.

Kam VISLABĀK noderēs pakalpojums

Jūs varat būt jaunā biznesa uzsācējs, uzņēmuma finanšu direktors, īpašnieks - mēs palīdzēsim Jums sakārtot jūsu attiecības ar VID un atvieglot rēķinu apmaksu

BIZNESA UZSĀCĒJIEM

Nodibinot uzņēmumu palīdzēsim sakārtot attiecības ar VID un citiem dienestiem un darīsim visu, lai Jūs varētu izvairīties no iesācēju parastajām kļūmēm tādējādi mazinot risku veikt kaut ko nepareizi, un pēc tam labot pieļautās kļūdas - samaksājot par to dārgāk, nekā tas izmaksā uzreiz izdarot visu pareizi. Piemēram, pārbaudīsim Jūsu sadarbības partneru uzticamību, brīdināsim kad jāreģistrējas PVN maksātāju reģistrā.

1.svg

FINANŠU DIREKTORIEM

Jums lieti noderēs mūsu pieredze darbā ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Ja, Jūsu uzņēmuma dalībnieki pieņems lēmumu par sadarbību ar mums, nododot ikmēneša grāmatvedības jautājumus profesionāļu rokās, Jums atliks vairāk laika kompānijas finanšu analīzei un plānošanai, investīciju programmu izstrādei un citām svarīgām lietām, bez kā mūsdienu dinamiskajos apstākļos nevar iztikt neviens uzņēmums.

2.svg

STABILU UZŅĒMUMU ĪPAŠNIEKIEM

Ieejot ikdienas rutīnā, bieži vien var nepamanīt aktuālās iespējas nodokļu sloga samazināšanai, nereti nākas saskarties ar rutīnu, kas iezagusies Jūsu uzņēmuma iekšējā grāmatvedībā, vai arī nav saprotams, kas ir izraisījis to, ka grāmatvedības darbiniekiem ir škietami ļoti daudz brīva laika. Ļoti iespējams, Jūsu peļņa būtu daudzkārt lielāka, ja vien… (Par to esam pārliecinājušies bieži vien.)

3.svg

UZŅĒMUMU PIRCĒJIEM

Jūs esat investors, kas vēlas iegādāties uzņēmumu, bet iepriekš vēlas noskaidrot tā reālo finansiālo stāvokli un izvērtēt nākotnes riskus, ar ko varētu saskarties pēc uzņēmuma iegādes. Šo risku izvērtēšanai sniegsim kompleksu pieeju ietverot finanšu, nodokļu un juridiskos riskus

4.svg

Biežākie JAUTĀJUMI

Jā protams! Jums kā uzņēmuma vadītājam vienkārši par to jādod mums ziņa un savstarpējā tikšanās laikā vienosimies par iespējamo pakalpojuma veidu, apjomu un izcenojumu – tā lai Jūsu darbinieki neuzzinātu par Jūsu šaubām.

Mūsu komanda ir pietiekami pieredzējusi un var palīdzēt arī no šī skatu punkta. Šis ir viens no nesāpīgākiem variantiem, kā atrisināt šo jautājumu.

Šāds pakalpojums ir iespējams un to mēs labprāt sniedzam pusēm par to savstarpēji vienojoties

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī 2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!

Citi PAKALPOJUMI,

kas varētu jūs ieinteresēt.

demo-attachment-82-033-deadline

Grāmatvedības uzskaite

Profesionāla grāmatvežu komanda ar ilggadīgu pieredzi finanšu grāmatvedības kārtošanā ikdienas un arī neordinātās situācijās visdažādākajās nozarēs

demo-attachment-84-035-idea

Vadības grāmatvedība

Jebkuram uzņēmumam savā saimnieciskajā darbībā pienāk brīdis, kad tā īpašniekiem un vadībai, lai operatīvi pieņemtu saimnieciskos lēmumus nepieciešams saprast, ar kādu atdevi uzņēmums strādā?

demo-attachment-82-033-deadline

Algu un nodokļu aprēķins

Algu jautājums bieži ir sensitīvs un konfidenciāls, tāpēc daudzi uzņēmumi vadoties no šiem aspektiem izvēlas algu aprēķinus uzticēt mums.

Mūsu KLIENTI

Šie ir klienti, kas mums jau šobrīd uzticas. Arī mēs saviem klientiem sakām lielu paldies par sadarbību! Mums ir liels prieks saņemt pozitīvas atsauksmes un pateicību par mūsu savstarpējo sadarbību. Izmēģiniet sadarbību ar mums un ļoti iespējams, ka arī jūsu uzņēmuma logo nonāks starp mūsu labākajiem klientiem

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī 2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!