InvestorsSIA_pexels-photo-4497591

Gada pārskatu iesniegšana ir sākusies!

Godātais uzņēmēj!

Gada pārskatu iesniegšana ir sākusies! Lai Jūs, mūsdienu dinamiskās un nenoteiktās saimnieciskās vides mainīgajos apstākļos, varētu domāt tikai un vienīgi par raženu biznesu, tajā skaitā pēc vajadzības piesaistīt papildus ārējo finansējumu, lai veiktu nepieciešamās investīcijas saimnieciskās darbības attīstībā vai nu palielinātu apgrozāmos līdzekļus –   visiem  saimnieciskajiem procesiem uzņēmumā ir jābūt kārtībā – īpaši grāmatvedības uzskaitei!

Grāmatvedības ārpakalpojumu biroja  komanda sniedz pilna servisa finanšu grāmatvedības, konsultāciju un vadības grāmatvedības pakalpojumus Rīgā un Rīgas reģionā, Liepājā, Ventspilī, Ugālē, Lielvārdē, Mārupē, Ropažos, Daugavpilī, Kuldīgā, Birzgalē, Madonā, Siguldā, Kandavā un Līgatnē.

Un kurā Latvijas reģionā atrodieties Jūs!? Sazinieties ar mums, mūsu komanda Jums palīdzēs! Attālums nav šķērslis, jo strādājam ar mūsdienīgām IT tehnoloģijām, kas palīdz efektīvi nodrošināt procesus pilnvērtīgas un operatīvas grāmatvedības uzskaites nodrošināšanai!

Ar cieņu, Māris Biernis

Valdes loceklis

2022.gada 17.janvārī

Piesakoties pakalpojumam mājas lapā, Jūs saņemsiet bezmaksas risinājumu grāmatvedības datu pārnešanai, lai ērtāk uzsāktu sadarbību ar mums. Kā arī 2 stundu bezmaksas konsultāciju kā uzlabot Jūsu saimniecisko darbību!

Comments are closed.